Služby

Přístrojová pedikúra-placeholder

Přístrojová pedikúra

Jedná se o pedikúru prováděnou pomocí vysokoobrátkového profesionálního příjstroje s frézami a je tím pádem šetrnější, účinnější a pečlivější. Přístrojová, neboli suchá pedikúra, je vhodná i pro rizikové skupiny lidí jako jsou diabetici, lidé s neuropatií, lupénkou, žilními problémy a pro těhotné ženy.

Hlavním benefitem přístrojové pedikúry je ošetření nohou bez použití skalpelu, takže u ní nehrozí pořezání. Nejprve jsou nohy vydezinfikovány, poté jsou upraveny nehty. Následně je obroušena ztvrdlá kůže a otlaky a na závěr jsou nohy namazány krémem a bylinnou Alpou a nehty jsou promazány výživným olejem.

Kombinovaná pedikúra-placeholder

Kombinovaná pedikúra

Kombinace mokré pedikúry a přístrojové pedikúry. Mokrá pedikúra začíná pěti až deseti minutovou koupelí nohou ve vodní lázni se změkčujícími přísadami.

Po změkčení nohou, mozolů a otlaků je odtraněna přebytečná kůže a otlaky pomocí skalpelu. Na závěr jsou nohy doošetřeny pomocí přístroje, namazány krémem a bylinnou Alpou a nehty jsou promazány výživným olejem.

Ošetření zarůstajících nehtů, aplikace rovnátek-placeholder

Ošetření zarůstajících nehtů, aplikace rovnátek

K zarůstání nehtů dochází nejčastěji na palcích u nohou. Hlavními příčinami vzniku zarůstajících nehtů jsou genetické dispozice, nesprávné stříhání nehtů, nošení příliš úzké obuvi a mykotické infekce. Problém zarůstajících nehtů se týká i dětí a dospívajících, kterým také ráda pomůžu.

Projevuje se jakoukoliv změnou nehtu, bolestivostí, horkostí či zarudnutím. K úlevě dochází pomocí správného ošetření, popřípadě podložením nehtu tamponádou, nebo aplikací rovnátek Pedofix, Combiped, Pohopharm.

Wellness pedikúra-placeholder

Wellness pedikúra

Speciální balíček, který obsahuje kompletní péči o Vaše nohy. Po této proceduře se budou Vaše nohy cítit jako v bavlnce.

Wellness pedikúra je kombinace pedikúry, peelingu nohou, masáže chodidel a lýtek. Tento balíček je ideální volbou pro všechny, kdo si chtějí dopřát relaxaci a ulevit tak chodidlům a nohám, které jsou jednou z nejzatěžovanějších částí lidského těla.

Ostatní služby-placeholder

Ostatní služby

  • Zhotovení meziprstního korektoru – výroba individuálních korektorů pro korekci haluxu, neboli vybočeného palce
  • Peeling nohou – osvěžující peeling prokrví a osvěží unavené nohy
  • Masáž chodidel + lýtek
  • Možnost dárkových poukazů